Nawigacja mobilna

Superwizje

Projekt „Superwizja ma znaczenie”

Celem akcji „Superwizja ma znaczenie” jest propagowanie dobrej praktyki korzystania z superwizji wśród terapeutów PTTPB oraz stworzenie
możliwości kontaktu pomiędzy superwizorami pracującymi w różnych miastach Polski i terapeutami poznawczo-behawioralnymi szukającymi superwizji. Projekt jest skierowany zarówno do certyfikowanych terapeutów poznawczo-behawioralnych jak i tych pozostających jeszcze w szkoleniu przygotowującym do uzyskania certyfikatu PTTPB.

Na akcję składają się comiesięczne darmowe superwizje w małych grupach w różnych miastach Polski. Jednorazowo z superwizji będą mogły skorzystać 3-4 osoby. W każdym miesiącu na stronie PTTPB oraz profilu Towarzystwa na Facebooku będą ogłaszane miejsca superwizji oraz osoba prowadząca superwizję, a także sposób zapisywania się. O zapisaniu się na superwizję będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Warunkiem skorzystania z superwizji jest członkostwo w PTTPB oraz uregulowanie składek członkowskich za bieżący rok, w którym odbywa się superwizja włącznie. Ponieważ chcemy, by z bezpłatnych superwizji w danym roku skorzystała jak największa liczba osób, dlatego w pierwszej kolejności będą zapisywane osoby, które w danym cyklu jeszcze nie brały udziału w projekcie. „


Szanowni Państwo,

w październiku superwizję w ramach projektu ,,Superwizja ma znaczenie” poprowadzi: Kamila Tagliaferro

Termin: piątek, 09.10.20 r. godz. 10.00 – 13.00 online

Zapisy na adres mailowy: kamila.tagliaferro@psycholab.com.pl (Po wpisaniu na listę konieczne będzie przesłanie mailowo do superwizora potwierdzenia opłacenia składek, o którego wydanie należy zgłosić się do sekretariatu PTTPB.)
Poniżej informacja na temat superwizora:

Kamila Tagliaferro

Jestem magistrem psychologii, Certyfikowanym Superwizorem-Dydaktykiem  Poznawczo-Behawioralnym (Certyfikat PTTPB nr 39), Psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (Certyfikat PTTPB nr 121) oraz Certyfikowanym Psychoterapeutą Schematów (ISST Certificate nr 1088-S).
Obecnie szkolę się Psychoterapii Systemowej w 4 letniej szkole w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej WTTS.

Jestem współzałożycielką „Zespołu Gabinetów Psychologicznych OdNova”;,
gdzie na co dzień pracuję oraz prowadzę prywatną praktykę:
Gabinet Psychologiczny PsychoLab.

Praktykę zdobyłam jako terapeuta grupowy na Dziennym Oddziale leczenia
Nerwic przychodni lekarskiej WAT, w Mazowieckim Specjalistycznym
Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza (Szpital Psychiatryczny w
Tworkach) na Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych oraz jako psychoterapeuta indywidualny w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Warszawie.

Specjalizuję się w psychoterapii pacjentów dorosłych oraz rodzin.
Prowadzę również terapię par i małżeństw. Od kilku lat prowadzę zajęcia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dla psychoterapeutów na kursach przygotowujących do certyfikatu PTTPiB. Obecnie współpracuję jako Superwizor ze Szkoła Psychoterapii Crescientia. Od 2016 roku współpracuję z Polskim Radiem Dzieciom oraz Radiem 4 jako ekspert – psycholog/psychoterapeta, uczestnicząc w audycjach dotyczących dzieci, rodziców, trudności małżeńskich i tematów związanych ze zdrowiem
psychicznym.

Prowadzę psychoterapię oraz superwizję również w języku angielskim,
włoskim i francuskim.

 

Szczegóły dotyczące zapisów na kolejne superwizje tak, jak do tej pory będziemy sukcesywnie przekazywać Państwu za pośrednictwem strony PTTPB (zakładka Superwizje w Strefie terapeuty), profilu Facebook oraz Newslettera.

Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do zapisów
Zarząd Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej