Nawigacja mobilna

Terapia par

Mapa niedostępna

Data/Czas
Dnia: - 16/01/2021
Godz.: 09:00 - 18:00


Centrum Terapii Poznawczej i Schematu Inter Ego zaprasza Państwa na :

Data/Czas
Dnia: – 16/01/2021
Godz.: 9:00-18:00

Cena : 400 złotych

TERAPIA PAR

Zastosowanie technik wyobrażeniowych i doświadczeniowych w pracy z parami*.

Strona rejestracji:
https://interego.com.pl/rejestracja-warsztaty-terapia-par/

Terapia par:
Poznawczo- behawioralna terapia par i małżeństw jest rozbudowaną metodologią o udowodnionej skuteczności w pracy z parami z różnorodnymi w przebiegu i treści kryzysami  i problemami  w związku. Terapia  pozwala partnerom na lepsze zrozumienie własnych uczuć i reakcji, poprawę komunikacji oraz nabywanie umiejętności przezwyciężania trudności w związku tak, aby nie doprowadzały one do oddalania się partnerów i narastania wzajemnej niechęci. Szkolenie obejmuje cykl  warsztatów o różnorodnej tematyce związanej z pracą z parami.

Opis szkolenia:

Zastosowanie technik doświadczeniowych i wyobrażeniowych jest szerokie i obejmuje również pracę z parami. Analiza interakcji schematów i trybów partnerów,  a także identyfikacja  niezaspokojonych potrzeb ,  pozwala na adekwatny dobór interwencji wzmacniających bliskość oraz przywracających równowagę w związku, która budowana jest na dwóch wymiarach relacji – przywiązaniu i autonomii.

Podczas warsztatu zostaną zaprezentowane najbardziej efektywne techniki doświadczeniowe i wyobrażeniowe wraz z omówieniem problemów występujących w związkach , w rozwiązaniu których ich zastosowanie jest szczególnie uzasadnione i pożądane.

Prowadzenie: Marta Barabasz

* Zajęcia odbędą się w trybie on-line poprzez aplikację ZOOM.

Strona szkolenia : https://interego.com.pl/event/zastosowanie-technik-wyobrazeniowych-i-doswiadczeniowych-w-pracy-z-parami/