Nawigacja mobilna

Szkolenie Lazurowej Terapii z Jeffem Conwayem

Mapa niedostępna

Data/Czas
Dnia: - 29/04/2023
Godz.: Całodniowe


Szanowni Terapeuci,

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na wyjątkowy warsztat online pt. „Kluczowa Moc Relacji Terapeutycznej w Terapii Schematu”, prowadzony przez światowej sławy eksperta, Jeffa Conweya. Warsztat ten kierowany jest do profesjonalistów, takich jak terapeuci CBT i terapeuci schematu, dążących do rozszerzenia swojego warsztatu terapeutycznego oraz lepszego zrozumienia pacjentów i terapii.

Warsztat koncentruje się na wykorzystaniu relacji terapeutycznej w procesie uzdrawiania schematów i trybów. W trakcie warsztatu uczestnicy będą mieli okazję zgłębić różne sposoby badania, konceptualizacji i pracy z aktywacją schematu/trybu, gdy ma to miejsce w mikrokosmosie relacji terapeutycznej. Celem warsztatu jest pomóc naszym pacjentom w uzyskaniu dostępu, uzdrowienia i możliwości dokonywania innych, lepszych wyborów.

Wprowadzając uważne podejście do relacji terapeutycznej oraz trafnie zidentyfikowując kluczowe momenty, uczestnicy będą mogli nauczyć się, jak wywoływać korektywne doświadczenia emocjonalne u swoich pacjentów, co prowadzi do uzdrowienia schematów.. Dodatkowo, warsztat będzie zawierał cenne wskazówki dotyczące pracy ze schematem uwikłania i nie w pełni rozwiniętego Ja.

Jeff Conway to wybitny specjalista w dziedzinie terapii schematu, współzałożyciel Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Schematów (ISST) oraz jego obecny prezydent. Jego doświadczenie i autorytet gwarantują wartościową i inspirującą naukę dla uczestników warsztatu.

Warto podkreślić, że dla członków Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) mamy specjalną ofertę: stała cena uczestnictwa wynosi 420 PLN, nawet gdy cena warsztatu zostanie podniesiona do 470 PLN. Aby skorzystać z tej oferty, przy zapisie na warsztat koniecznie należy przesłać e-mail z informacją o swoim członkostwie PTTPB oraz dokonać wpłaty na konto:

Lazurowa terapia poznawczo – behawioralna

62 2490 0005 0000 4000 2840 6442

ALIOR Centrala

Tytułem: Jeff Conway i imię i nazwisko – członek PTTPB

Zapraszamy Państwa do zapisów poprzez e-mail, aby uczestniczyć w tym wartościowym wydarzeniu i poszerzyć swoją wiedzę, umiejętności oraz perspektywy w terapii poznawczo – behawioralnej. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do nauki od jednego z czołowych ekspertów w dziedzinie terapii schematu!

Z poważaniem,

Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB)