Nawigacja mobilna

„Łamiąc schematy…” Konferencja Schizofrenia Forum i Warsztaty z terapii poznawczo-behawioralnej wybranych zaburzeń psychicznych

Mapa niedostępna

Data/Czas
Dnia: - 21/03/2019 - 22/03/2019
Godz.: Całodniowe


Tytuł:

„Łamiąc schematy…”

Konferencja Schizofrenia Forum i Warsztaty z terapii poznawczo-behawioralnej wybranych zaburzeń psychicznych

 

Termin: 21-22 marca 2019 r., dwudniowe

Miejsce:  Muranowskie Centrum Kongresowe
Ul. Anielewicza 6, Warszawa

Organizator: Fundacja III Kliniki Psychiatrii IPiN  „Syntonia”

 

Opis:

Zaproszenie do udziału w konferencji i warsztatach na temat terapii poznawczo-behawioralnej – Schizofrenia Forum 2019.

 

Leczenie zaburzeń psychicznych wymaga zazwyczaj stosowania wielostronnych oddziaływań terapeutycznych. Aktualne zalecenia dotyczące leczenia zaburzeń psychicznych wskazują na celowość rozważania oddziaływań psychoterapeutycznych na każdym etapie leczenia.Z tego powodu już po raz drugi w ramach corocznej Konferencji Schizofrenia Forum organizowanej przez III Klinikę Psychiatryczną Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie zespół psychologów Kliniki prowadzi warsztaty mają na celu zapoznanie uczestników konferencji z zasadami interwencji terapeutycznych o udowodnionej skuteczności w wybranych zaburzeniach psychicznych.W warsztatach mogą uczestniczyć wszyscy zarejestrowani uczestnicy konferencji. Program konferencji i informacje na temat rejestracji dostępne są na stronie www.schizofreniaforum.edu.pl.

Poza zarejestrowaniem się na konferencję chęć skorzystania z warsztatów należy zgłosić pisząc na adres email: mskrzynska@ipin.edu.pl i podając tytuł/tytuły wybranych warsztatów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dr hab. n. med. Adam Wichniak, prof. IPiN