Nawigacja mobilna

II Europejskie Szkolenie TEAM CBT

Mapa niedostępna

Data/Czas
Dnia: - 30/03/2023 - 02/04/2023
Godz.: Całodniowe


Dla Psychoterapeutów, Psychologów, Coachów, Trenerów – którzy szukają skutecznych interwencji i technik terapeutycznych dla każdego rodzaju problemów, zwłaszcza: ZABURZEŃ EMOCJONALNYCH, PROBLEMÓW W RELACJACH, SZKODLIWYCH NAWYKÓW ORAZ UZALEŻNIEŃ.

TEAM CBT to nowe, obiecujące podejście do terapii poznawczo-behawioralnej sformułowane przez jednego z jej pionierów: prof. dr Davida Burnsa i to przez niego wykształcony zespół trenerów (głównie ze Stanów i Anglii) będzie prowadził szkolenie z użyciem praktycznych ćwiczeń i pokazem sesji terapeutycznej na żywo.
Sam Dr Burns przeprowadzi demonstrację sesji TEAM CBT na żywo z osobą uczestniczącą w szkoleniu.

TEAM CBT, poprzez aktywne „roztapianie” oporu, pozwala na szybką redukcję objawów depresji i zaburzeń lękowych, a także jest skuteczne w pracy z kompulsywnymi zachowaniami, zmianie nawyków, przy uzależnieniach oraz w relacjach.

Co oznacza skrót TEAM?:
T- Testowanie – na każdej sesji sprawdzamy postępy pacjenta oraz jakość przymierza terapeutycznego.
E – Empatia – dajemy proste, skuteczne sposoby tworzenia i utrzymywania przymierza terapeutycznego ze wszystkimi pacjentami, nawet tymi, którzy stereotypowo oceniani są jako „oporni”, „trudni”, „chwiejni”.
A – Agenda i konceptualizacja – nauczymy Cię określenia form oporu, jakich możesz się spodziewać w zależności od problemów, z jakimi pacjent się zgłasza i ustalania planu interwencji, który doprowadzi do wyprzedzania oporu zanim do niego dojdzie i stanie na drodze terapeutycznej zmiany.
M – Metody – 50 skutecznych metod terapeutycznych, z których aż 10 zostanie szczegółowo omówionych i przećwiczonych. Będziemy szybko popełniać mnóstwo błędów w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, żeby szybko się z nich uczyć!

⏰LICZBA GODZIN: 31 godzin dydaktycznych podczas których, poznasz metodę TEAM CBT i nauczysz się ją stosować w codziennej pracy

❗PONADTO ZYSKASZ:
• Dostęp do 50 nowatorskich technik, które będziesz mógł stosować w praktyce,
• Będziesz mógł trenować liczne metody TEAM pod okiem instruktorów,
• Uzyskasz dostęp do międzynarodowej grupy TEAM, gdzie będziesz mógł ćwiczyć i rozwijać umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów z całego świata,
• Certyfikat potwierdzający zdobyte godziny dydaktyczne, wydany przez Fundację Simontonowski Instytut Zdrowia.

📋PROGRAM: znajdziesz TUTAJ

🎫 KOSZT (wliczone są 4 obiady i inne korzyści):
Wpłata do 14 marca 2023 – 3690 zł (w tym 23% VAT)
Ostatni moment – zapłać do 29 marca 2023 – 3990 zł (w tym 23% VAT)

❗ 20% zniżki dla członków Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej z kodem PTTPB20

🎯Zarezerwuj swoje miejsce na szkolenie: https://teamcbt.pl/register/

Więcej informacji: www.TEAMcbt.pl