Nawigacja mobilna

Stefan Hoffman po raz pierwszy w Polsce

Szanowni Państwo,

Pozwalamy sobie zaprosić na wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy w Polsce będziemy gościć profesora Stefana Hoffmana – wybitnego badacza zaburzeń lękowych, członka grupy roboczej DSM-5 opracowującej kryteria zaburzeń lękowych, współautora (razem z D.Barlowem) podręcznika Abnormal Psychology [1], lecz przede wszystkim współautora (razem z S.Hayesem) przełomowej dla psychoterapii książki:

PROCESS-BASED CBT, THE SCIENCE AND CORE CLINICAL COMPETENCIES OF COGNITIVE BEHAVIORAL THERAPY. [2] (TERAPIA POZNAWCZO-BEHAWIORALNA UKIERUNKOWANA NA PROCESY. WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI KLINICZNE W PSYCHOTERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ, GWP 2020)

Ta odzwierciedlająca najbardziej aktualną dyskusję w psychoterapii, wydana w 2018 roku pozycja jest zwieńczeniem kilkunastoletniej debaty nad terapiami poznawczo-behawioralnymi pierwszej, drugiej i trzeciej fali.

Prof. Hofmann wygłosi w Warszawie wykład otwarty „EMOTION REGULATION” w dniu 12.03.2020 (czwartek) w godz 18-19.30, na który zapraszamy
wszystkich zainteresowanych. Po wykładzie zapraszamy na promocję książki – Psychoterapia poznawczo-behawioralna oparta na procesach (GWP, 2020). W następnym dniu prof. Hofmann poprowadzi warsztat „PROCESS-BASED CBT. TERAPIA POZNAWCZO-BEHAWIORALNA UKIERUNKOWANA NA PROCESY” (piątek, 13.03.2020 godz 9.00-18.00 – warsztat w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym na język polski, wyłącznie dla osób zarejestrowanych – liczba miejsc ograniczona, ( w opłacie przewidziane zniżki dla Członków PTTPB oraz absolwentów i słuchaczy Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS)

Szczegóły dotyczące rejestracji na stronie internetowej: https://www.swps.pl/szkolenia/warszawa/21130-stefan-hofmann-w-swps

Uczestnictwo w wykładzie i warsztacie to potwierdzone 12 godzin szkolenia w psychoterapii poznawczo-behawioralnej, a dla certyfikowanych psychoterapeutów 12 godzin kształcenia ustawicznego wymaganych do odnowienia certyfikatu PTTPB) Organizatorzy wydarzenia: Uniwersytet SWPS: Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń, Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Centrum Badań Klinicznych i Doskonalenia Psychoterapii (ACSTEC)

Serdecznie zapraszamy

Agnieszka Popiel i Ewa Pragłowska

Organizatorzy wydarzenia: Uniwersytet SWPS: Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń, Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Centrum Badań Klinicznych i Doskonalenia Psychoterapii (ACSTEC)”