Nawigacja mobilna

Program stażowy w Centrum CBT

Szanowni Państwo,

 

jest nam miło poinformować, że w Centrum CBT rozpoczynamy bezpłatny program stażowy dla osób, które planują zajmować się opieką i terapią dzieci i młodzieży. Do uczestnictwa w programie zapraszamy osoby, które ukończyły co najmniej drugi rok szkolenia w psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

 

W ramach stażu oferujemy możliwość prowadzenia terapii indywidualnej pod opieką superwizorów oraz udział w seminariach dydaktycznych.

 

Staż rozpocznie się we wrześniu 2020 roku i będzie trwał 6 miesięcy. Ośrodki, w których można odbywać staż znajdują się w Warszawie na Mokotowie i Ursynowie oraz w Legionowie.

 

Stażysta będzie zobowiązany do przeprowadzenia co najmniej 16 godz. psychoterapii w każdym miesiącu. Z kolei Centrum CBT zapewni 6 spotkań superwizyjnych w małych grupach (4 godz. dydaktyczne każde) oraz 6 seminariów (6 godz. dydaktycznych każde).

 

Seminaria będą wymagały wcześniejszego zapoznania się z podaną literaturą.

 

Dni i godziny przyjmowania pacjentów są do ustalenia.

 

Zgłoszenia – CV oraz kartę zgłoszeniową (kliknij tu aby pobrać kartę zgłoszeniową) proszę wysyłać na adres: eczajka@cbt.pl

 

Ilość miejsc stażowych ograniczona. W razie konieczności zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi osobami.

 

 

Osoba odpowiedzialna za organizację programu stażowego i kierownictwo: mgr Nina Szalas

 

Centrum CBT

ul. Wołodyjowskiego 74

02-724 Warszawa

www.cbt.pl