Nawigacja mobilna

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Terapia poznawczo-behawioralna 2007-2022 – Integracja” [16/09/2022]

Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej zostało partnerem Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Terapia poznawczo-behawioralna 2007-2022 – Integracja” organizowanej z okazji jubileuszu 15-lecia Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.  

Przekazujemy zaproszenie od Komitetu Organizacyjnego i Komitetu Naukowego Konferencji:  

Szanowni Państwo,
16 września br. Szkoła Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej organizuje na Uniwersytecie SWPS Międzynarodową Konferencję Naukową: Terapia poznawczo-behawioralna 2007-2022 – Integracja.  

Konferencja to uhonorowanie jubileuszu 15-lecia Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS – największego w Polsce ośrodka szkolącego w terapii poznawczo – behawioralnej.

  Tytuł Konferencji odnosi się do integracji w kilku obszarach. Integracji obecnego statusu terapii poznawczo – behawioralnej i jej metod w leczeniu zaburzeń emocjonalnych, do czego w swoich wystąpieniach odniosą się wybitni zagraniczni i polscy wykładowcy.  Konferencja to też wyjątkowe spotkanie obecnych słuchaczy i absolwentów Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej zorganizowane jako odpowiedź na liczne sugestie dotyczące większej integracji społeczności Szkoły oraz wzmocnienia związku z Uniwersytetem SWPS. Udział terapeutów poznawczo – behawioralnych spoza Uniwersytetu SWPS mamy nadzieję, że dodatkowo zintegruje środowisko terapeutów pracujących w tej modalności terapii. 

W imieniu Komitetu Naukowego Konferencji, któremu przewodniczą dr hab. A. Popiel i dr E. Pragłowska chciałybyśmy zaprosić Państwa do udziału w Konferencji.

Zapisy oraz szczegóły związane z konferencją znajdą Państwo pod linkiem: sppb.swps.pl/konferencja2022  

Z poważaniem,
Katarzyna Piotrowicz, dr Małgorzata Wawrzyniak
Komitet Organizacyjny Konferencji