Nawigacja mobilna

XII Międzynarodowe Sympozjum Naukowe PTPB

Mapa niedostępna

Data/Czas
Dnia: - 16/03/2018 - 17/03/2018
Godz.: Całodniowe

Lokalizacja
SWPS w Poznaniu


Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej oraz Wydział Zamiejscowy Uniwersytetu SWPS w Poznaniu zapraszają do udziału w XII Międzynarodowym Sympozjum Naukowym PTPB, które odbędzie się w dniach 16-17 marca 2018 roku w Poznaniu.

Celem tegorocznego sympozjum jest pokazanie różnych obszarów zastosowań psychologii behawioralnej. Pierwszy dzień konferencji poświęcony zostanie na całodniowe warsztaty. Podczas drugiego dnia prezentowane będą wykłady dotyczące teoretycznych i praktycznych zagadnień omawianych z perspektywy analizy zachowania.
Tematem warsztatów i wykładów będą m.in.: behawioralna gerontologia, RFT w praktyce klinicznej, zaburzenia karmienia, mutyzm, utrzymanie efektów SAZ u dzieci z autyzmem, behawioralne strategie pracy z bólem. Konferencję zakończy sesja plakatowa obejmująca prezentacje wyników badań oraz koncepcji behawioralnych.

Czynny udział w konferencji potwierdzili zarówno polscy, jak i zagraniczni pracownicy naukowi oraz terapeuci behawioralni, w tym między innymi: dr Niklas Törneke, ACBS (Szwecja); dr Rebecca Sharp, Bangor University (Wielka Brytania).

Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz terapeutów behawioralnych do czynnego udziału w sesji plakatowej poświęconej badaniom z zakresu szeroko rozumianej psychologii behawioralnej oraz terapii behawioralnej. Na tytuły wystąpień w postaci plakatów oraz streszczenia prezentowanych badań czekamy do 20 lutego 2018 r.

Szczegółowy program konferencji oraz informacje organizacyjne znajdują się na stronie:
www.swps.pl