Nawigacja mobilna

Warsztaty dla Rodziców „Bliżej dziecka, czyli jak świadomie budować bliskość i zdrowe schematy u dziecka”.

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Dnia: - 16/02/2019
Godz.: Całodniowe

Lokalizacja
Centrum Terapii Poznawczej i Schematu Inter Ego


Organizator : Centrum Terapii Poznawczej i Schematu INTER EGO,
00-640 Warszawa ul. Mokotowska 3 lok6. wwww.interego.com.pl

Rozpoczęcie 16.02.2019
Warsztaty składają się z 10 spotkań po 3 godziny .
Cena za całość 1650 zł.

Inspiracją do powstania warsztatów „Bliżej dziecka” była książka wydawnictwa GWP pt. “Mały człowiek, wielkie potrzeby” J.K.Louisów. Warsztaty będą prowadzone w oparciu o terapię schematów – udowodnioną naukowo, skuteczną metodę terapeutyczną, która w centralnym punkcie stawia podstawowe potrzeby emocjonalne dziecka oraz budowanie bezpiecznej relacji. Umiejętność rodziców do rozpoznawania ich i odpowiadania na nie w adekwatny – wystarczający sposób, jest punktem wyjścia dla zbudowania bliskości z dziećmi, poczucia własnej wartości dziecka, umiejętności dziecka do budowania relacji z innymi, radzenia sobie z porażką czy trudnymi emocjami. Czyli tego wszystkiego, co ułatwi dziecku bycie sobą, bycie z innymi oraz satysfakcjonujące życie w dorosłości.
Praca na warsztatach będzie rozwijać u rodzica umiejętności rozumienia dziecka, jego potrzeb emocjonalnych oraz zastępowania dysfunkcjonalnych (choć często subtelnych i nieintencjonalnych!) interakcji z dzieckiem tymi, które budują relację, więź i pozytywne przekonania u dziecka.
Unikatowość tych warsztatów polega na tym, że Rodzic będzie miał możliwość przyjrzenia się nie tylko dziecku, ale przede wszystkim swoim własnym schematom oraz własnym reakcjom na rozpoznane schematy u dziecka.
Więcej informacji i możliwość zapisów : www.interego.com.pl & www.schema-ty.pl

Prowadzące:
Joanna Giereło / Anna Leszczyńska – Kurzawa
Certyfikowane psychoterapeutki poznawczo-behawioralne & terapeutki schematów