Nawigacja mobilna

Warsztat FAP

Mapa niedostępna

Data/Czas
Dnia: - 04/09/2021 - 05/09/2021
Godz.: Całodniowe


FAP ma wspólne podstawy z Terapią Akceptacji i Zaangażowania ACT i innymi kontekstualnymi terapiami behawioralnymi, jednak wyróżnia go szczególne podejście do relacji terapeutycznej.
Podczas warsztatu, poprzez bezpośrednie zanurzenie w praktykę, przekazane zostaną podstawowe zasady pracy skoncentrowanej na relacji z klientem. Jest to nowe podejście, które niezwykle dużo uwagi przywiązuje do świata interakcji między psychologiem, a klientem.
Celem FAP jest tworzenie autentycznej, silnej i skutecznej relacji terapeutycznej, jako narzędzia do zmiany zachodzącej u klienta.

04-05.09.2021 r. przyjedzie PhD Matthewu Skinta badacz i praktyk działający w obszarze ACT, a dokładniej Terapii Opartej na Analizie Funkcjonalnej.

Biogram wykładowcy:
Matthew D. Skinta, Ph.D – adiunkt na Uniwersytecie Roosevelta i certyfikowany psycholog kliniczny. Jest uznanym trenerem ACT i certyfikowanym trenerem FAP. Udziela konsultacji i prowadzi warsztaty na całym świecie. Bada wpływ uprzedzeń anty-LGBTQ+ na zdrowie i samopoczucie osób należących do mniejszości seksualnych i płciowych, a w szczególności ich wpływ na prowadzenie wrażliwego i autentycznego życia.