Nawigacja mobilna

Techniki terapii poznawczej w zaburzeniach pourazowych. Rozwijanie umiejętności. The cognitive therapy techniques for trauma related disorders. Skills buliding

Mapa niedostępna

Data/Czas
Dnia: - 02/04/2022
Godz.: 09:00 - 11:00


link do zapisu: https://amie.pl/strefa-profesjonalistow/techniki-terapii-poznawczej-w-zaburzeniach-zwiazanych-z-trauma/
termin: 2.04.2022 , godz. 9:00-11:00
wykładowca: dr n. med. Babak Najand

Seminarium dla profesjonalistów

Dramatyczna sytuacja w Ukrainie nie pozwala pozostać obojętnym i bezczynnym. W ramach programu “AMiE w obliczu wojny w Ukrainie” organizujemy serię krótkich, intensywnych szkoleń dla profesjonalistów, obejmujących praktyczne wskazówki jak pracować z ludźmi w obliczu traumatycznych wydarzeń.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie “Techniki terapii poznawczej w zaburzeniach związanych z traumą. Budowanie umiejętności”.

Będą to praktyczne i dynamiczne zajęcia oparte głównie na ćwiczeniu konkretnych technik poznawczych w pracy z pacjentem. Po krótkim zapoznaniu się z poszczególnymi technikami, uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość omówić pracę ze swoimi pacjentami w odniesieniu do przedstawianych technik i przećwiczyć je podczas zadań grupowych.

Szkolenie odbędzie się w formie online 2 kwietnia 2022 w godzinach 9:00-11:00 będzie w całości tłumaczone na język polski i ukraiński.

Szkolenie poprowadzi dr n. med. Babak Najand – psychiatra, terapeuta poznawczo-behawioralny pochodzenia irańskiego. Praktykę prowadzi w Brisbane w Australii. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy terapeutycznej z pacjentami z doświadczeniem traumy, pochodzącymi z różnych środowisk w Australii i w Iranie. Zajmuje się również szkoleniem specjalistów w tym obszarze.

Szkolenie AMiE realizowane jest na zasadach Pro Bono – przy zapisach prosimy jedynie o dokonanie wpłaty min. 50 zł darowizny na wsparcie zbiórki organizacji pozarządowej KIK, która między innymi zorganizowała ewakuację kilkuset dzieci z niepełnosprawnościami z ukraińskich domów dziecka, udziela pomocy rzeczowej służbom medycznym oraz osobom potrzebującym w Ukrainie; KIK w Polsce prowadzi hostel dla uchodźców i świetlice dla dzieci uchodźczych.

Darowiznę w wysokości min. 50 zł należy wpłacić na konto:

Klub Inteligencji Katolickiej
Numer Konta: 69 1560 0013 2000 1706 4454 5706

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe – Ukraina

Link do strony KIK, gdzie mogą Państwo dowiedzieć się więcej na temat działań humanitarnych prowadzonych przez organizację: https://donate.kik.waw.pl/pl