Nawigacja mobilna

Stare problemy, nowe rozwiązania: zastosowanie terapii akceptacji i zaangażowania w pomoc dzieciom i młodzieży

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Dnia: - 19/05/2018 - 20/05/2018
Godz.: Całodniowe

Lokalizacja
Warszawa


Poza Schematami zaprasza na szkolenie: Stare problemy, nowe rozwiązania: zastosowanie terapii akceptacji i zaangażowania w pomoc dzieciom i młodzieży
Szkolenie odbędzie się w dniach: 19-20 maj 2018

Osoba prowadząca: Maria do Céu Salvador jest profesorem na Uniwersytecie w Coimbra (Portugalia). Zajmuje się modelami poznawczo behawioralnymi i wykłada terapię poznawczo-behawioralną w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Jest również superwizorem na ostatnich latach szkolenia terapii poznawczo behawioralnej. Uczestniczy w pracach Centrum Badawczego Studiów Poznawczo-Behawioralnych, gdzie zajmuje się badaniami nad narzędziami
oceny psychologicznej, lękiem społecznym u nastolatków i dorosłych oraz porównywaniem wydajności modeli i protokołów terapeutycznych fobii społecznej drugiej i trzeciej fali terapii poznawczo-behawioralnej.
Pracuje nad połączeniem modeli drugiej i trzeciej fali. Uczy w wielu programach szkoleniowych terapii poznawczo-behawioralnej zarówno w Portugalii i za granicą. Jest certyfikowaną psychoterapeutką i superwizorką. Prowadzi prywatną praktykę terapeutyczną.

koszt: 990 zł cena promocyjna do 20.02.2018, od 21.02.2018 – 1100 zł
miejsce szkolenie: POZA SCHEMATAMI, WARSZAWA, tel. 500 340 899
Program szkolenia i szczegóły na stronie internetowej
www.poza-schematami.pl