Nawigacja mobilna

Rozwój osobisty terapeuty

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Dnia: - 09/11/2018 - 11/11/2018
Godz.: Całodniowe

Lokalizacja
OTP Cogito


Data/Czas
Dnia: – 9-11/11/2018 I cz. 14-16/12/2018 II cz.

Godz.: Godziny zajęć: piątek godz.16-20; sobota godz. 9-19; niedziela godz. 9 -17

Lokalizacja COGITO w Warszawie Ośrodek Terapii Poznawczej COGITO, Warszawa, ul. Olesińska 11/13 m 1

Zapraszamy Koleżanki i Kolegów, przyszłych lub aktualnych terapeutów na 2 spotkania 2,5 dniowe w trakcie których będziemy zajmować się obszarami budowania kontaktu, stawiania granic, zmniejszania kosztów osobistych funkcjonowania w zawodzie terapeuty.

Przedmiotem naszej uwagi będą zwłaszcza emocjonalne potrzeby osobiste terapeuty w zakresie obszaru autonomii, wolności wyrażania potrzeb, spontaniczności.

Pomoże nam w tym świadomość funkcji konstruktywnej np. takich emocji jak złość; odpowiemy sobie na pytanie czy i w jakich sytuacjach z tego korzystamy, czego nauczyliśmy się o złości w dzieciństwie, adolescencji i życiu dorosłym, popracujemy nad dawaniem sobie prawa do używania tzw. „zdrowej złości”.

Będziemy zgłębiać związane z tymi obszarami ograniczające przekonania często występujące jako wewnętrzne głosy krytyczne i/lub wymagające.

Proponujemy w tej naszej wspólnej podróży szerokie spectrum technik poznawczo-behawioralnych zwłaszcza doświadczeniowych, technik terapii schematu, technik grup treningowych. Praca w małej grupie pomaga czuć się bezpiecznie i mieć więcej śmiałości w otwieraniu się przed innymi uczestnikami i eksperymentowaniu w doświadczeniach budowania kontaktu i stawiania granic w relacji z drugim człowiekiem.

Prowadząca: Sylwia Pieńkowska

Forma: praca własna 50 godzin

Adresaci: psychoterapeuci, uczestnicy kursów i szkoleń w psychoterapii poznawczo-behawioralnej ,
Liczba miejsc: ograniczona max.12 osób

Zajęcia można będzie zaliczyć do tzw. pracy własnej – obowiązkowego elementu szkolenia psychoterapeutycznego wymaganego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTTPB lub punktów do odnawialności certyfikatu PTTPB.

Koszty: 2 zjazdy w sumie 50 godzin- 1750 zł / 35 zł/godz./ wpłaty do 21 października / za całość bloku/; po tym terminie 1890 zł.

Więcej informacji na www.cogototerapia.pl mail: szkolenie@cogitoterapia.pl