Nawigacja mobilna

Psychoterapia poznawczo-behawioralna dla osób o skłonnościach samobójczych – 26 października 2023 oraz szkolenie A co, jeśli psychoterapia nie działa lub szkodzi? – 27 października 2023.

Mapa niedostępna

Data/Czas
Dnia: - 26/10/2023 - 27/10/2023
Godz.: Całodniowe


Szanowni Państwo,

Postanowiliśmy wizytę prof. C. Newmana połączyć z możliwością zapisu na dwa dni szkoleniowe w ramach ścieżki :
Współczesne wyzwania psychoterapii i zdobycia zaświadczeń potwierdzający 13 godzin szkoleniowych. 

Link do zapisów z 15 % zniżką : https://kursy.swps.pl/s/swps-product/a0r7Q000002fs3LQAQ/wyzwania-wsp%C3%B3%C5%82czesnej-psychoterapii

Szkolenie Psychoterapia poznawczo-behawioralna dla osób o skłonnościach samobójczych odbędzie się 26 października 2023, natomiast szkolenie A co, jeśli psychoterapia nie działa lub szkodzi? zaplanowane zostało na 27 października 2023. 

Szkolenia można kupić w ramach ścieżki taniej.
 
Pierwszy dzień szkolenia poprowadzi Profesor Cory Newman PhD, ABPP – jeden z najbliższych współpracowników A.T Becka (dwukrotnie nominowanego do nagrody Nobla twórcy psychoterapii poznawczej) i dyrektor założonego przez A.T.Becka  Centrum Terapii Poznawczej na Uniwersytecie w Pensylwanii, klinicysta autor badań i książek , podręczników dla psychoterapeutów i superwizorów psychoterapii.
 
Drugiego dnia Profesor Agnieszka Popiel wygłosi wykład „Szare, białe, czarne – o dylematach związanych z efektami ubocznymi i nieskutecznością psychoterapii”, a w kolejnej części odbędzie się panel dyskusyjny „Węzły gordyjskie w terapii dzieci, młodzieży i dorosłych” .
W panelu uczestniczyć będą wybitni specjaliści psychoterapii poznawczo-behawioralnej:
· prof. Yona Teichman,
· Ida Derezińska,
· dr Aleksandra Plata,
· prof. Agnieszka Popiel,
· dr Ewa Pragłowska,
· dr Magdalena Skotnicka-Chaberek,
· dr Artur Wiśniewski.
Prowadząca: dr Dorota Nowocin.