Nawigacja mobilna

Procesy grupowe i ich zastosowanie w terapii CBT

Mapa niedostępna

Data/Czas
Dnia: - 05/03/2022 - 19/03/2022
Godz.: 09:00 - 15:00


Data/Czas
Dnia: 5-12-19 marca 2022

Godz.: 18 godzin (3 spotkania 9-15)

Lokalizacja on-line

Prowadząca: Marzenna Kucińska superwizor-dydaktyk PTTPB

Forma: warsztat

Adresaci: psychoterapeuci  
Organizowany przez COGITO 18 godzinny warsztat poświęconych rozumieniu funkcjonowaniu grupy i roli lidera grup CBT.  Zajęcia prowadzone będą w formie on-line na platformie zoom, która nie wymaga dodatkowego oprogramowania. Platforma zoom pozwala na pracę interaktywną, m.in. swobodne dzielenie na podgrupy, prace w oddzielnych pokojach czy prezentacje multimedialne.

Przejdziemy od omówienia procesów formowania grupy, ról grupowych podejmowanych zwykle przez uczestników, które w różnym stopniu czynią grupę źródłem konstruktywnych lub niekonstruktywnych doświadczeń, aż do omówienia różnic pomiędzy poszczególnymi formami grup. Jak  identyfikować poszczególne fazy procesów formujących grupę? Czym różni się rola terapeuty grupowego od indywidualnego? Czym różni się terapia grupowa od indywidualnej? Na czym polega  tworzenie grup? Czym jest  korektywne doświadczenie grupowe? Uczestnicy będą mieli okazję uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania, jak również zobaczyć prowadzony proces grupowy w warunkach hospitalizacji oraz w prywatnej praktyce ambulatoryjnej.

Koszt udziału w 18 godzinnym szkoleniu: 600 zł. Informacje dotyczące opłaty zostaną przekazane wraz z mailem o zakwalifikowaniu do szkolenia. 

prow. Marzenna Kucińska

Liczba miejsc: ograniczona max.20 osób

Koszty: 600 zł

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na www.cogitoterapia.pl mail: szkolenie@cogitoterapia.pl