Nawigacja mobilna

Międzynarodowa konferencja Polskiego Stowarzyszenia Dialogu Motywującego (poprzednia nazwa Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej). Konferencja pn. „Klient i specjalista w sytuacjach problemowych” – 14-15 października br.

Mapa niedostępna

Data/Czas
Dnia: - 14/10/2023 - 15/10/2023
Godz.: Całodniowe


W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Sekcji Dialogu Motywującego PTTPB mamy przyjemność zawiadomić o międzynarodowej konferencji Polskiego Stowarzyszenia Dialogu Motywującego (poprzednia nazwa Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej). Konferencja pn. „Klient i specjalista w sytuacjach problemowych” odbędzie się w dniach 14-15 października br. Wykładowcami i prowadzącymi warsztaty będę światowi eksperci Dialogu Motywującego – członkowie międzynarodowej organizacji trenerów dialogu motywującego MINT (Motivational Interviewing Network of Trainers), w tym David B. Rosengren, autor podręcznika „Rozwijanie umiejętności w dialogu motywującym”.

W konferencji można uczestniczyć zarówno online jak i osobiście.

Więcej informacji nt. konferencji oraz rejestracji dostępne są pod linkiem https://psdm.org.pl/konferencja2023
Konferencja została objęta patronatem Sekcji DM PTTPB.

Z uwagi na to, że dialog motywujący jako metoda wydobywania i wzmacniania wewnętrznej motywacji do zmiany jest dobrym kompanem dla terapii poznawczo-behawioralnej, w imieniu Zarządu PTTPB i Sekcji DM PTTPB – zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.