Nawigacja mobilna

Kurs Superwizora Dydaktyka PTTPB

Mapa niedostępna

Data/Czas
Dnia: - 28/04/2021 - 29/04/2021
Godz.: Całodniowe


Kurs Superwizora Dydaktyka PTTPB

Czas trwania kursu: 1,5 roku – start 28-29.04.2021 r.

Koszty kursu: za cały kurs z góry – 16 500 zł

Strona: https://amie.pl/strefa-profesjonalistow/male-szkolenia/kurs-superwizora-dydaktyka-pttpb/

Celem kursu jest nabywanie i doskonalenie umiejętności prowadzenia superwizji w podejściu poznawczo-behawioralnym.

Ukończenie Kursu upoważnia do wystąpienia o certyfikat Superwizora-Dydaktyka PTTPB.

Wykładowcy to polscy i zagraniczni superwizorzy terapii poznawczej i behawioralnej (4 dwudniowe zajęcia odbędą się z wykładowcami zagranicznymi)

Kurs składa się z obowiązkowej części teoretycznej (4 dwudniowe zjazdy – łącznie 80 godzin prowadzonych w formie wykładów i warsztatów przez wykładowców zagranicznych) oraz z obowiązkowej części praktycznej (6 dwudniowych zjazdów z wykładowcami polskimi) – liczba godzin kursu została zwiększona zgodnie z wytycznymi regulaminu PTTPB.

Część teoretyczna kursu obejmuje zagadnienia dotyczące praktyki superwizyjnej, kluczowych umiejętności superwizora oraz modeli prowadzenia superwizji.

Część praktyczna kursu obejmuje: superwizje własnych terapii, omawianie problemów występujących podczas prowadzonej przez siebie superwizji, prezentacje zajęć dydaktycznych na forum grupy superwizyjnej obejmujące przeprowadzenie krótkiego wykładu i ćwiczeń dotyczących określonego aspektu terapii poznawczo-behawioralnej, superwizje prowadzonych przez uczestników kursu superwizji, aspekty rozwoju własnych umiejętności w terapii poznawczo-behawioralnej oraz problemy w nauczaniu terapii poznawczo-behawioralnej.

Praca w małych grupach, liczba miejsc ograniczona.

Miejsce szkolenia: Warszawa (w zależności od sytuacji epidemiologicznej szkolenie może odbywać się online)

Kierownik kursu: Iga Jaraczewska – superwizor-dydaktyk PTTPB, kierownik III Edycji Kursu Superwizora-Dydaktyka organizowanego przez PTTPB, absolwentka psychologii klinicznej i psychologii wychowawczej Uniwersytetu Londyńskiego, w latach 2008-2013 członkini Komisji Naukowo-Dydaktycznej i Sądu Koleżeńskiego PTTPB. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej, grupowej, superwizji i szkoleń w Polsce i Wielkiej Brytanii. Inicjatorka powstania i przewodnicząca Zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej

Kontakt: kontakt@amie.pl tel. 536 736 001