Menu
A+ A A-

Nabór do grupy dla pacjentów z doświadczeniem psychozy

Uprzejmie informujemy, że Kliniczne Centrum Zdrowia Psychicznego w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Oddział Dzienny ul. Suwalska 11 prowadzi kwalifikację do terapii grupowej, prowadzonej w nurcie terapii poznawczo - behawioralnej.

Terapia, całkowicie refundowana przez NFZ, przeznaczona jest dla osób zmagających się z trudnościami o charakterze psychotycznym. Czas trwania: 8-10 tygodni.

Planowany termin rozpoczęcia: 24 kwietnia 2017r. Udział bezpłatny w ramach ubezpieczenia NFZ (wymagane skierowanie od lekarza psychiatry do psychologa – w celach kwalifikacji do grupy terapeutycznej).

Osoby zainteresowane uzyskaniem bliższych informacji oraz umówieniem się na konsultację proszone są o kontakt telefoniczny: (22) 22-326-52-62 codziennie w godzinach 9-15. Lub bezpośrednie (ze skierowaniem do psychologa) umówienie się na konsultację do grupy poprzez rejestrację pod numerem telefonu (22) 22-326-52-62. Konsultacje prowadzi Kinga Kołodziejczak, w czwartki w godzinach 9-15 w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego, przy Ul. Kondratowicza 8, Budynek G.

eabct2017

terapia schematow dzieci i mlodziezy baner gwp