Menu
A+ A A-

Kurs Superwizora Dydaktyka organizowany przez ośrodek rekomendowany i atestowany przez PTTPB - Akademię Myśli i Emocji

Pregnant and taking amoxicillin
Generic for amoxicillin
Is methandienone a steroid
Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,
Pragniemy poinformować, że ze względu na zapotrzebowanie naszego środowiska oraz wobec braku przeciwskazań ze strony EABCT, Zarząd PTTPB podjął uchwałę o rozszerzeniu podmiotów uprawnionych do organizacji kursów dla superwizorów. Dotychczas uprawnienia do prowadzenia kursu posiadało wyłącznie Towarzystwo. Obecnie kurs dla superwizorów mogą prowadzić również ośrodki szkolące posiadające rekomendację PTTPB oraz ośrodki akademickie oferujące pełną ścieżkę kształcenia w obszarze psychologii. Warunki organizacji kursu superwizorów opisane są w Standardach psychoterapii poznawczo-behawioralnej Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej dotyczące szkolenia, certyfikacji i akredytacji.

Compounding amoxicillin suspension
Buy dianabol / d-bal
Tym samym mamy przyjemność powiadomić Państwa o rozpoczęciu rekrutacji do Kursu Superwizora-Dydaktyka organizowanego przez ośrodek rekomendowany i atestowany przez PTTPB - Akademię Myśli i Emocji. Celem kursu jest nabywanie i doskonalenie umiejętności prowadzenia superwizji w podejściu poznawczo-behawioralnym. Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z treścią newslettera. Poniżej znajdziecie Państwo informacje na temat: kierownika kursu, czasu trwania, warunków uczestnictwa, sposobu złożenia aplikacji i kwalifikacji.

Serdecznie zapraszamy i informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona.
Zarząd PTTPB

Czytaj więcej: Kurs Superwizora Dydaktyka organizowany przez ośrodek rekomendowany i atestowany przez PTTPB -...

Aktualności

Szanowni Państwo,

Amoxicillin and ear infections
W związku z tym, że prace nad nową wersją strony internetowej PTTPB wchodzą już w finalny etap, wstrzymujemy przyjmowanie wszelkich wniosków o certyfikat terapeuty i odnowienie certyfikatow w formie papierowej.

W tej chwili nasi informatycy kończą prace nad systemem i wkrótce możliwe będzie przesłanie wniosków do Komisji Naukowo-Dydaktycznej w formie tylko elektronicznej, bez potrzeby przesyłania wersji papierowych.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o chwilę cierpliwości i uważność - kiedy tylko system informatyczny będzie gotowy i wznowimy proces przyjmowania wniosków, będziemy informować o tym na bieżąco na naszej stronie internetowej i Facebooku.

Z poważaniem,
Zarząd Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralne

Zapraszamy na warsztaty „Zrozumieć żeby zmienić” – ABC Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej

Krakowskie Centrum Psychologiczne Salvate zaprasza chętnych na szkolenie ABC psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Oferta skierowana jest do osób pracujących z klientami – psychologów, psychiatrów, pedagogów, pracowników socjalnych, coachów, trenerów, doradców zawodowych oraz studentów studiów II stopnia kierunków: psychologia, pedagogika, praca socjalna.

Terapia poznawczo – behawioralna (CBT - cognitive behavioral therapy) jest terapią, która ze względu na swoją skuteczność stosowana na całym świecie w leczeniu zaburzeń psychicznych. W trakcie terapii terapeuta ustala funkcjonowanie człowieka w pięciu różnych sferach: myśli, emocji, reakcji fizjologicznych, zachowania oraz otoczenia. W CBT stosuje się metody, pozwalające na dokonanie zmian na każdym z tych poziomów. Dzięki zdobytej wiedzy, korygującej sposoby myślenia i zachowania, człowiek zyskuje poczucie wpływu na przeżywane emocje oraz sposób funkcjonowania - tym samym na przebieg i jakość własnego życia.

Metodyka zajęć:

  • • praca z pacjentem – psychoedukacja – studium przypadku
  • • praca z pacjentem z zaburzeniami lękowymi – techniki terapeutyczne
  • • praca z pacjentem z niską samooceną w zaburzeniach nastroju – depresja
  • • elementy pracy własnej
  • • przeprowadzenie sesji terapeutycznej

Zakres szkolenia:

  • • ABC terapii poznawczo-behawioralnej
  • • umiejętności z zakresu psychoedukacji skierowanej do pacjenta
  • • zastosowanie technik terapeutycznych: poznawczych i behawioralnych w wybranych zagadnieniach
  • • praca z pacjentem z niską samooceną
  • • samodzielne przeprowadzenie sesji terapeutycznej

Terminy szkolenia: 17-18.06.2017r.
Szkolenie obejmuje łącznie 12 godzin dydaktycznych, realizowanych w sobotę i niedzielę
w godzinach: 9.00 – 17.00 (w tym godzina na przerwę obiadową).

Koszt szkolenia:
300 zł, cena promocyjna dla studentów 270 zł.

Dla uczestników szkolenia dodatkowy bonus!!

Wśród grupy zostaną wylosowane 2 osoby, które będą mogły wziąć udział w jednej z poniższych nagród:

1. Godzinna indywidualna współpraca z psychoterapeutką
2. Godzinna praca z Pacjentem w roli obserwatora w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego

Miejsce szkolenia: Krakowskie Centrum Psychologiczne Salvate, ul. Moniuszki 18/5 w Krakowie (okolice ronda Mogilskiego).

Zasady zgłoszenia:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W odpowiedzi zwrotnej zostanie przesłana informacja o potwierdzeniu i dalszych krokach.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 508 672 724 lub 12 410 56 26 a także mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadząca szkolenie:
Monika Piątkowska - mgr psychologii, ścieżka specjalizacyjna psychologia kliniczna. Certyfikowana Psychoterapeutka Poznawczo- Behawioralna z Certyfikatem nr 478 Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo- Behawioralnej, zgodnego ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Ukończyła akredytowane przez PTTPB czteroletnie szkolenie w nurcie poznawczo-behawioralnym w Krakowie oraz CTPB w Katowicach oraz w Warszawie. Ukończyła szkolenie z "Racjonalnej Terapii Zachowania". Doświadczenie zdobywała w trakcie stażu na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu im. J. Babińskiego, w Centrum Terapii i Rozwoju w Krakowie oraz w Zespołach Leczenia Środowiskowego. Prowadziła warsztaty dla pacjentów chorych onkologicznie. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracuje z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia depresyjne, lękowe, adaptacyjne, zaburzenia osobowości oraz z pacjentami chorującymi na schizofrenię. Psycholog i psychoterapeutka Szpitala Specjalistycznego im. dr J. Babińskiego oraz Krakowskiego Centrum Psychologicznego Salvate.

Konferencja EABCT 2017

Konferencja EABCT 2017

eabct2017

terapia schematow dzieci i mlodziezy baner gwp