Menu
A+ A A-

Informacja

Szanowni Państwo,
W związku z wieloma zapytaniami dotyczącymi korzystania z nowego systemu internetowego PTTPB informujemy, co następuje:
- NIE trzeba wysyłać dodatkowo wersji papierowej wniosków. Wniosek wraz ze wszystkimi załącznikami przesyłamy tylko poprzez system internetowy.
- Załączane do wniosków opisy przypadków powinny zostać w całości (wszystkie strony) zeskanowane i przesłane poprzez system.
- Do wniosku należy załączyć wydruki z przelewami za składki członkowskie z kolejnych lat lub wiadomość z sekretariatu, która poświadcza opłacenie wszystkich należnych składek.
- Prosimy o sprawdzanie różnych folderów poczty, ponieważ wiadomości od Towarzystwa mogą trafiać w różne miejsca na Państwa skrzynkach; prosimy także o sprawdzanie różnych adresów mailowych - istnieje możliwość, iż Towarzystwo posiada Państwa "starszy" adres mailowy. - wiele zmian danych widocznych w systemie mogą Państwo wprowadzić samodzielnie po zalogowaniu się. Aby dokonać zmiany nazwiska, trzeba zgłosić taką prośbę do sekretariatu.

Informacja

Szanowni Państwo,
W ostatnich dniach otrzymali Państwo od nas wiadomość z informacją o uruchomieniu systemu internetowego naszego Towarzystwa wraz z instrukcją dotyczącą korzystania z systemu. System ten umożliwi Państwu sprawną komunikację z Towarzystwem, jak również składanie wszelkich deklaracji i wniosków online. Planowane są kolejne udogodnienia, które zostaną wprowadzone w najbliższym czasie. W związku z powyższym przypominamy, iż najbliższy termin składania wniosków mija 30.09.2017 i aktualnie można już wszystkie dokumenty przesłać w formie elektronicznej za pomocą systemu.

Z poważaniem,
Zarząd PTTPB

Informacja

Od dnia 28.08.2017 r. telefon Towarzystwa będzie nieczynny do odwołania, prosimy o kontakt wyłącznie mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komunikat

Szanowni Panstwo, z powodu wracajacych maili jako niedostarczonych, prosimy o pilne oproznienie skrzynek mailowych, abysmy mogli przeslac aktualny newsletter PTTPB

Zarządu Towarzystwa

Komunikat

Informujemy, że kursy organizowane przez Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej IPPB w Szczecinie nie mają atestacji PTTPB, a ośrodek nie posiada rekomendacji PTTPB. Powoływanie się przez instytut na PTTPB nie jest uprawnione.

Pełna lista kursów posiadających atestację dostępna jest na stronie internetowej PTTPB w zakładce rekomendowane ośrodki i atestowane kursy.

eabct2017

terapia schematow dzieci i mlodziezy baner gwp